A Planet of Mine

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 172 MB
  • Version 1.02
  • Dil Türkçe
  • Firma Tuesday Quest
Bir Planet of Mine strateji oyunu Android mobil cihazlarda sorunsuz çalışan eğlenceli bir macera yaşayacağınız oyundur.

Bir Planet of Mine strateji oyunu Android mobil cihazlarda sorunsuz çalışan eğlenceli bir macera yaşayacağınız oyundur.

 

Bir Planet of Mine, keşif, madencilik ve strateji birleştiren ilgi çekici bir oyundur. Mobil cihazlar için tamamen uyarlanmış olan her oyun, kaynakların, işe alınabilir türlerin, üretilebilen biyomların ve inşa edilebilir gezegenleri komple bir oyun alanına gelene kadar dağıtan yenilikçi "yıldız sistemi jeneratörü" sayesinde eşsizdir.

 

Oyunda dünya içerisinde yer almıyoruz. Uzaya çıkıyoruz ve bir gezenimiz var bizim yapmamız gereken de her zaman ki gibi en başaralı olmak ve bunun içinde gezegenimizi en üst seviyede güce sahip bir gezegen haline getirmek. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilir ve oynayabilirsiniz. Başarılı oyunların sahip olan Tuesday Quest stüdyosunun yine başarı bir oyunu olan A Planet of Mine oyununda stratejilerinizi çok iyi düşünüp de kurmalısınız. Aksi taktirde hata yapmanız kaçınılmaz olabilir.

Oyunun en güzel yanlarından biri ise oyun esnasında mobil cihazınızın ekranına saçma sapan reklamların girmeyişidir. Sizde uzayın boşluğunda gezegeninizin hakimiyetini sağlayabileceğinize inanıyorsanız A Planet of Mine oyununa sahip olarak eğlencenize bakabilirsiniz. 

A Planet of Mine indir
DİĞER SÜRÜMLER